Wyprzedaż! Tomasz Czarny Myśli samobójcze. Wiersze Zobacz większe

Tomasz Czarny Myśli samobójcze. Wiersze

Nowy produkt

Promocja!

Najniższa cena sprzed 30 dni przed obniżką: 15 zł

Nakład limitowany do 100 szt.

Tomik wierszy, miękka okładka, 82 strony, format 125x195. Dodatkowo zawiera fotomanipulacje artysty ukrywającego się pod pseudonimem Strangely Twisted oraz zdjęcia autorstwa Wojciecha Guni. Zawiera wstęp oraz autograf autora.

Więcej szczegółów

9,00 zł

Więcej informacji

Mroczne, lepkie, gęste, niepokojące. Depresyjne, dołujące, posępne i nie dające jakiejkolwiek nadziei. Zabierające tlen, radość i chęć życia. Lęki, paranoje i szaleństwo. Oślizgłe, wychodzące z chorego wnętrza duszy autora, a może i z samego Piekła. Czarne, mroczne i nie dające się łatwo sklasyfikować. Idealne jako tło dla własnego, małego nieszczęścia, zerwania z partnerem, wizyty depresji i załamania nerwowego.

Ta poezja kłuje jak igły i wywraca na lewą stronę. Czyni, że czujesz się gorszy, zagubiony i zbrukany… Na pewno tego chcesz?

Tomasz Czarny „Myśli samobójcze”. Pierwszy tomik wierszy autora „Do Piekła i z powrotem”, współautora „Folk”, „Ofiarologii”, „Leśnych ostępów” i „Nowoczesnej niewolnicy”.

Wstęp, czterdzieści pięć wierszy ubarwionych zdjęciami Wojciecha Guni oraz fotomanipulacjami artysty ukrywającego się pod pseudonimem Strangely Twisted. Format 125x195 cm, miękka okładka, autograf.